oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Sposób na smog – oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Potrzebujesz oczyszczacza powietrza, który będzie skuteczny i tani zarazem? Mamy doskonałą ofertę! Na rynek właśnie wchodzą oczyszczacze powietrza marki Samsung, które cechuje nie tylko nowoczesny design, ale niska cena i dobre parametry techniczne.

Oczyszczacze Samsung

Od kilku lat branża oczyszczaczy powietrza bardzo intensywnie się rozwija, co jest spowodowane przede wszystkim dużym zanieczyszczeniem powietrza, a także regularnie pogarszającą się jego jakością. Dlatego też producenci sprzętów AGD stale rozszerzają swoją ofertę o produkty, które mają na celu poprawić jakość powietrza w naszych domach i mieszkaniach.

Bardzo ciekawą ofertę wprowadził w tym roku na rynek doskonale znany producent sprzętów RTV i AGD – Samsung. Ten koreański producent opracował kilka modeli urządzeń, dedykowanych do większych i mniejszych powierzchni. Jeżeli więc szukasz oczyszczacza powietrza do sypialni lub pokoju dziecięcego z pewnością doskonałym rozwiązaniem będzie zakup modelu Samsung AX40R3030WM. Poniżej prezentujemy jego dane techniczne oraz funkcjonalności, które sprawiają, ze urządzenie bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń powietrza.

 

Tani oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Tani oczyszczacz o niewielkiej wadze i małych rozmiarach, który dodatkowo jest bardzo tani w eksploatacji. A jednocześnie, co warto podkreślić, zawiera bardzo skuteczny system filtracji powietrza, który gwarantuje redukcję zarówno większych zanieczyszczeń takich jak włosy czy kurz, jak i bardzo małych drobin PM2,5, które są szczególnie niebezpieczne dla układu oddechowego. W urządzeniu zastosowano następujące filtry:

  • filtr wstępny – usuwa kurz, sierść, włosy (zanieczyszczenia o większych rozmiarach)
  • filtr węglowy – usuwa brzydkie zapachy oraz gazy (np. ksylen, benzen, syren)
  • filtr HEPA13 – usuwa najmniejsze zanieczyszczenia na poziomie skuteczności 99,7%

Inne ważne parametry oczyszczacza AX40R3030WM

  • wskaźnik zanieczyszczenia powietrza – zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie w fomie 4-kolorowej skali, dzięki czemu bardzo szybko jesteśmy w stanie określić jakość powietrza
  • bardzo cicha praca w przedziale 20-48 dB
  • wysoka wydajność filtracji CADR do 311 m3/h
  • małe zużycie energii średnio do 40W
  • czujniki pyłów oraz brzydkich zapachów

 

Wszystkie te parametry bardzo dobrze prezentują się w relacji cena do jakości. Oczyszczacz Samsung AX40R3030WM dostępny jest w sprzedaży internetowej w cenie już od 1399,00 zł. Jak na tak dobre parametry techniczne, proponowana cena jest naprawdę świetną okazją. Jeżeli więc nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, a jednocześnie chcesz mieć pewność, ze zakupiony sprzęt będzie działał sprawnie, warto zdecydować się właśnie na ten model oczyszczacza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six + five =