oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Sposób na smog – oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Potrzebujesz oczyszczacza powietrza, który będzie skuteczny i tani zarazem? Mamy doskonałą ofertę! Na rynek właśnie wchodzą oczyszczacze powietrza marki Samsung, które cechuje nie tylko nowoczesny design, ale niska cena i dobre parametry techniczne.

Oczyszczacze Samsung

Od kilku lat branża oczyszczaczy powietrza bardzo intensywnie się rozwija, co jest spowodowane przede wszystkim dużym zanieczyszczeniem powietrza, a także regularnie pogarszającą się jego jakością. Dlatego też producenci sprzętów AGD stale rozszerzają swoją ofertę o produkty, które mają na celu poprawić jakość powietrza w naszych domach i mieszkaniach.

Bardzo ciekawą ofertę wprowadził w tym roku na rynek doskonale znany producent sprzętów RTV i AGD – Samsung. Ten koreański producent opracował kilka modeli urządzeń, dedykowanych do większych i mniejszych powierzchni. Jeżeli więc szukasz oczyszczacza powietrza do sypialni lub pokoju dziecięcego z pewnością doskonałym rozwiązaniem będzie zakup modelu Samsung AX40R3030WM. Poniżej prezentujemy jego dane techniczne oraz funkcjonalności, które sprawiają, ze urządzenie bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń powietrza.

 

Tani oczyszczacz Samsung AX40R3030WM

Tani oczyszczacz o niewielkiej wadze i małych rozmiarach, który dodatkowo jest bardzo tani w eksploatacji. A jednocześnie, co warto podkreślić, zawiera bardzo skuteczny system filtracji powietrza, który gwarantuje redukcję zarówno większych zanieczyszczeń takich jak włosy czy kurz, jak i bardzo małych drobin PM2,5, które są szczególnie niebezpieczne dla układu oddechowego. W urządzeniu zastosowano następujące filtry:

  • filtr wstępny – usuwa kurz, sierść, włosy (zanieczyszczenia o większych rozmiarach)
  • filtr węglowy – usuwa brzydkie zapachy oraz gazy (np. ksylen, benzen, syren)
  • filtr HEPA13 – usuwa najmniejsze zanieczyszczenia na poziomie skuteczności 99,7%

Inne ważne parametry oczyszczacza AX40R3030WM

  • wskaźnik zanieczyszczenia powietrza – zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie w fomie 4-kolorowej skali, dzięki czemu bardzo szybko jesteśmy w stanie określić jakość powietrza
  • bardzo cicha praca w przedziale 20-48 dB
  • wysoka wydajność filtracji CADR do 311 m3/h
  • małe zużycie energii średnio do 40W
  • czujniki pyłów oraz brzydkich zapachów

 

Wszystkie te parametry bardzo dobrze prezentują się w relacji cena do jakości. Oczyszczacz Samsung AX40R3030WM dostępny jest w sprzedaży internetowej w cenie już od 1399,00 zł. Jak na tak dobre parametry techniczne, proponowana cena jest naprawdę świetną okazją. Jeżeli więc nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, a jednocześnie chcesz mieć pewność, ze zakupiony sprzęt będzie działał sprawnie, warto zdecydować się właśnie na ten model oczyszczacza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 16 =