oddychanie czystym powietrzem

5 największych zalet oczyszczaczy Electrolux

Electrolux to zdecydowanie lider w zakresie produkcji urządzeń AGD. Szwedzki producent już od 1910 roku stawia na najwyższą jakość swoich urządzeń oraz satysfakcję klienta. Jednym z topowych produktów tej marki okazały się oczyszczacze powietrza. Nie tylko cechują się sporą wydajnością, ale również niemalże całkowitą bezawaryjnością. Klienci stale wracają po produkty Electrolux i to nie bez powodu. Co wyróżnia oczyszczacze powietrze Electrolux? Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie tę markę.

 

Nowoczesne technologie w oczyszczaczach Electrolux

Ilość dostępnych na rynku oczyszczaczy stale wzrasta, dlatego tak trudno wybrać ten odpowiedni. Warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na zastosowane w nich technologie. Oczyszczacze Electrolux są szczególnie wyróżniane dzięki systemowi AirSurround. Jest to bardzo istotny element filtracji, dzięki któremu oczyszczone powietrze jest równomiernie rozprowadzone po całym pomieszczeniu. W ten sposób możemy mieć pewność, że powietrze w naszym domu jest czyste nawet w najtrudniej dostępnych zakamarkach.

 

Doskonałe parametry techniczne

Wydajny oczyszczacz powietrza powinien cechować się wysokim poziomem CADR. Często zdarza się jednak, że wyższa moc urządzenia przekłada się na jego głośną pracę. W przypadku produktów Electrolux możemy jednak spać spokojnie – ich głośność zaczyna się już od 16 dB. Co ważne, przy tak sporej wydajności zadbano tutaj także o niskie zużycie energii. Dzięki temu nie odczujemy zbyt dużego wzrostu rachunków za prąd.

 

Liczne certyfikaty

Nie musisz się obawiać, że oczyszczacz powietrza tej marki ma szkodliwy wpływ na zdrowie. Urządzenia Electrolux są rekomendowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Jest to szczególnie ważne dla osób zmagających się z alergiami i chorobami górnych dróg oddechowych.

 

Elegancki design oczyszczaczy powietrza Electrolux

Oczyszczacze powietrza Electrolux to nie tylko świetne technologie i parametry. Całość dopełnia nowoczesny design, który świetnie wpasuje się do każdego wnętrza i nie zajmie dużo miejsca. Co więcej, ich proces produkcji jest bardzo ekologiczny, ponieważ wykorzystuje się w nim drewno, metal i materiał – nie ma tutaj miejsca na ogromne ilości plastiku. Urządzenia Electrolux wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, co zostało potwierdzone przez nagrodę RedDot 2020.

Nowoczesności dodaje tutaj również możliwość sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji. Pozwala ona m.in. na włączanie i wyłączenie oczyszczacza, zarządzanie jego pracą oraz sprawdzanie poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

 

Intuicyjność

Tym, czego użytkownicy wymagają od oczyszczaczy powietrza, jest prosta obsługa – Electroluxy doskonale spełniają ich oczekiwania. Poza aplikacją producent zadbał tutaj również o to, aby urządzenie działało tak automatycznie, jak to tylko możliwe. Spora ilość czujników oraz dotykowy panel sterowania to tylko dwie z wielu funkcji ułatwiających użytkowania oczyszczacza.

Warto również wspomnieć o uchwycie, dzięki któremu możemy przenosić urządzenie np. z salonu do sypialni. Zdecyduj się na zakup oczyszczacza powietrza Electrolux i ciesz się czystym powietrzem w swoim domu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five × three =